xxx8888
NULL

PARcownia zajmuje się projektowaniem wnętrz. Dodatkowa działalność, którą promujemy to szycie dodatków do wnętrz oraz renowacja mebli vintage.

 Pracując w każdej z tych dziedzin nie obca mi zasada 3R – czyli Reduce, Reuse, Recycle (w wolnym tłumaczeniu 3U – Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj powtórnie, Utylizuj). Staram się wykorzystać to co mam „na składzie”, zanim kupię nowy mebel. A zamiast kupować nową narzutę czy poduszki, starą poszwę przerabiam na patchwork. Takie podejście staram się też przekazać moim klientom. Odnawiam stare  meble i przedmioty domowego użytku, współpracując ze stolarzami i tapicerami, tworząc autorskie i oryginalne przeróbki. Wykorzystuję farby ekologiczne i stosuję tkaniny bawełniane, na życzenie klienta również te z drugiej ręki.

W projektowaniu lubię proste pomysły, ciekawe rozwiązania, często przy wykorzystaniu tanich i łatwo dostępnych materiałów. Łączę nowe ze starym – nie zapominając o funkcjonalności i aktualnych potrzebach i upodobaniach klientów. Znakiem rozpoznawczym firmy  jest wykorzystywanie  już posiadanych przedmiotów, poddanych renowacji czy wykonanych wg indywidualnego pomysłu co daje możliwość stworzenia projektu oryginalnego, dopasowanego do klienta.