Pracownia Architektury i Rękodzieła zajmuje się projektowaniem architektonicznym i wielobranżowym oraz projektowaniem wnętrz.

W ramach naszej działalności prowadzimy także Pracownię Twórczego Wykorzystania i Przeróbki Staroci. Ratujemy stare i zapomniane meble i przedmioty domowego użytku, współpracując ze stolarzami i tapicerami, tworząc autorskie i oryginalne przeróbki.

Posiadamy gotowe, odnowione już meble przeznaczone na sprzedaż, a także takie, które czekają na odnowienie specjalnie dla Was, w określonym kolorze i stylu. Podejmiemy się także odnowienia sprzętów, które macie w domu, z którymi nie chcecie się rozstać, a ich obecny stan nie pozwala, aby stały się atrakcyjnym elementem Waszego otoczenia.

Możemy także wyszukać meble i dodatki, te nowe jak i te wymagających renowacji, pod konkretny wystrój danego mieszkania, restauracji, czy sklepu.

Interesuje nas także szycie…proponujemy tekstylia do domu wykonane na szydełku, na drutach czy techniką patchworku. Mamy już gotowe narzuty, pufy i poduchy. Wymienione akcesoria wykonujemy także na zamówienie, dobierając ich rodzaj, wymiary i kolorystykę wg Waszych potrzeb i upodobań.

Zapraszamy do współpracy